Geriausia „Bluetooth“ laisvų rankų įranga 2019: geriausios bluetooth ausinės

  • teelt 
plantronics-explorer-500-laisvu-ranku-iranga
plantronics explorer 500 laisvu ranku iranga

Sveiki atvykę į geriausių „Bluetooth“ laisvų rankų įranga ausinių sąrašą, skirtą skambinti be rankų. Net ir 2019 m. „Bluetooth“ ausinės yra būtini rinkiniai daugeliui žmonių, ypač jei reikia skambinti naudodami abi rankas kitoms užduotims atlikti. Geriausios „Bluetooth“ ausinės leidžia skambinti lengvai ir patogiai, nesvarbu, ar važiuojate, ar naudojate įrangą, nei rašote klaviatūroje. Žmonėms, kurie pasikliauna savo telefonu ir kasdien skamba daug skambučių, jie yra žaidimo keitiklis. Mes surinkome geriausius laisvų rankų „Bluetooth“ ausines, kurios yra patogios dėvėti didžiąją dienos dalį, yra patogios skubėti ir puikiai tinka garsui. Bet nors geros „Bluetooth“ ausinės gali palengvinti nuolatinį jūsų skambučių gyvenimą, kai išeisite ieškoti puikios ausinės, pamatysite, kad geriausių „Bluetooth“ ausinių pasirinkimas tarp daugybės „knockoff“ ir imitacijų gali būti skausmas. Ir net jei yra keletas prietaisų, kurie atrodo panašūs, faktinės funkcijos ir funkcionalumas gali labai skirtis. Tačiau nesijaudinkite, žemiau rasite pačias geriausias šiuo metu prieinamas „Bluetooth“ ausines ir naudojome mūsų kainų palyginimo įrankį, kuris padės jums surasti geriausius pasiūlymus.


1. Plantronics Voyager 5200. Puikiai tinka dirbti ir žaisti Svoris: 9,3 g | Baterijos tarnavimo laikas: 6 valandos pokalbio trukmė / 8 dienų budėjimo režimas | „Bluetooth“ versija: „Bluetooth“ 4.2.

„Plantronics Voyager 5200“ laisvų rankų įranga yra viena iš geriausių „Bluetooth“ ausinių aplink nuo prekės ženklo, kuris gerbiamas, kai kalbama apie ausines. Tai suprojektuotas patogiai, todėl jūs galite nešioti ilgą laiką, nesukeldami jūsų, ir jis taip pat tvirtai užsidaro, taigi jis nenukris. Jis taip pat yra visiškai laisvas, nes skambintojo ID paskelbs, kas jums skambins, ir galite tiesiog pasakyti „atsakyti“, kad galėtumėte skambinti. Jo triukšmo slopinimas yra veiksmingas net užimtoje aplinkoje, o keli mikrofonai užtikrina tvirtą balso kokybę, puikiai tinkančią „Bluetooth“ ausines. Ji taip pat padengta prakaito įrodančia medžiaga, kuri suteikia jai tvirtumo, kad trūksta kitų „Bluetooth“ ausinių.

2. „Sony MBH22“ laisvų rankų įranga Protingas, paprastas ir patikimas Svoris: 9,3 g | Baterijos tarnavimo laikas: 6 valandos pokalbio trukmė / 8 dienų budėjimo režimas | „Bluetooth“ versija: „Bluetooth“ 4.2 Gražus, paprastas dizainasSudėtinga naudotiGeresnis „Bluetooth“ Tik vienas ausinės dydis „Sony MBH20“ ausinės sėdėjo šiame mūsų sąrašo taške. Tai buvo paprasta, paprasta naudoti ausinės su gera baterija, tačiau nuo to laiko ją pakeitė MBH22. Nors jie abu turi panašų, paprastą dizainą, šis naujausias modelis pakuoja kai kurias naujesnes funkcijas. Yra tie patys minimalūs mygtukai, bet dabar yra senesnio tipo „microUSB“ prievado USB tipo C jungtis. Tai vis dar yra gera, patogi, nors yra tik viena ausinė, o tai reiškia, kad ne visiems. Galite vienu metu prijungti du telefonus, kad galėtumėte persijungti tarp skambučių, jei jūs to pageidaujate, taip pat prieigą prie „Google“ pagalbininko ir „Siri“.

3. Plantronics Explorer 500 laisvų rankų įranga Kompaktiškas ir diskretiškas Svoris: 7,5 g | Akumuliatoriaus tarnavimo laikas: 7 val NFC: Ne | „Bluetooth“ versija: „Bluetooth“ 4.1 „Plantronics“ tiesiog sukuria fenomenines „Bluetooth“ ausines, todėl neturėtų nustebinti, kad tai nėra pirmasis „Plantronics“ ausinės, kad jis būtų įtrauktas į geriausių „Bluetooth“ ausinių sąrašą, ir tai tikrai nebus paskutinis. „Plantronics Explorer 500“ yra pastatytas taip, kad būtų kompaktiškas ir diskretiškas, tačiau į šį nedidelį paketą yra įdėta daugybė technologijų, įskaitant tris mikrofonus ir puiki ranką, skirtą balso garsui. Jo mažas dydis reiškia, kad jo akumuliatoriaus tarnavimo laikas nėra lygus tam pačiam lygiui, kaip ir kai kurie konkurentai, tačiau septynių valandų pokalbio metu jis vis dar yra labai priimtinas.

4. „Jabra Stealth“ laisvų rankų įranga Mažas ir stilingas Svoris: 7,9 g | Akumuliatoriaus tarnavimo laikas: 6 valandos | Belaidis diapazonas: 10m | NFC: Ne | „Bluetooth“ versija: „Bluetooth“ 4 „Jabra Stealth“ yra viena iš gražiausių suprojektuotų „Bluetooth“ ausinių „Roundup“, o ne tik gerai atrodo, bet ir patogiai dėvėti. Tai nėra toks mažas ir nepastebimas, kaip rodo jo pavadinimas, tačiau su tokiu gražiu dizainu tu tikrai nejaučia. Galbūt svarbiausia, kad šios ausinės garso kokybė yra puiki, o tai daro gerą darbą, taip pat apribojant foninį triukšmą, kurį pasiėmė ir mikrofonas. Tai tikrai „Bluetooth“ laisvų rankų įranga, į kurią verta investuoti, jei naudojatės be balso skambučiais.

5. Sennheiser Presence UC laisvų rankų įranga Daugiafunkcinės ausinės Svoris: 13g | Baterijos tarnavimo laikas: 10 valandų | Belaidis diapazonas: 25m NFC: Ne | „Bluetooth“ versija: „Bluetooth“ 4.0 „Sennheiser Presence UC“ yra puikus „Bluetooth“ ausinės, jei dirbate greito darbo aplinkoje, kur jums reikia daugiafunkcinės užduoties, nes ji turi daugiafunkcinę funkciją, kuri jungiasi prie jūsų telefono ir kompiuterio, todėl galite greitai persijungti tarp dviejų. Jis turi labai gerą garso ir įrašymo kokybę, o pokalbių laikas taip pat labai įspūdingas. Tačiau tai nėra patogiausia laisvų rankų įranga, taigi, jei jums reikia ko nors, ką ketinate dėvėti visą dieną, tada kažkas panašaus į „Jabra Motion“ bus geriau pritaikyta jūsų poreikiams.

6. Jabra Steel Tvirtos ausinės laisvų rankų įranga , skirtos naudoti lauke Svoris: 10g | Akumuliatoriaus tarnavimo laikas: 6 valandos | Belaidis diapazonas: 30 m NFC: Taip | „Bluetooth“ versija: „Bluetooth“ 4.1 Jei dirbate lauke triukšmingoje aplinkoje ir reikia tvirtos „Bluetooth“ ausinės, galinčios pašalinti foninius garsus, „Jabra Steel“ yra geriausia „Bluetooth“ ausinė. Atsparus dulkėms, nešvarumams ir vandeniui, jis taip pat gali išgyventi aukštus lašus, todėl jis yra puiki laisvų rankų įranga, skirta naudoti lauke – ir 5 metų garantija. Jis taip pat pasižymi agresyviu triukšmo panaikinimu, dėl kurio jūsų balso skambučiai bus gražūs ir aiškūs, net jei dirbate kažkur, kur yra daug foninio triukšmo. Deja, faktiškoje ausinėje nėra fizinių garsumo valdymo mygtukų, todėl šiek tiek erzina, jei reikia reguliuoti garsumą.

7. Plantronics M70 laisvų rankų įranga Maža kaina, didelės savybės Svoris: 8g Akumuliatoriaus tarnavimo laikas: 11 valandų | NFC: Ne | „Bluetooth“ versija: „Bluetooth“ 3.0 „Plantronics M70“ yra populiaraus „M55“ įpėdinis ir, kaip ir jos „forbear“, yra biudžetinė ausinė, tačiau jūs gaunate daug pinigų už savo pinigus. Nors jame nėra aukščiausios kokybės, jis yra patogus dėvėti, jis palaiko balso komandas, skirtas naudoti tikrai be rankų, o garso kokybė yra gera, ypač kai tai padeda pastatytas triukšmo slopinimo technologija. „M70“ taip pat turi DeepSleep režimą, kuris įjungiamas, kai jis yra atskirtas nuo susieto išmaniojo telefono 90 minučių, ir palieka jį iki penkių mėnesių baterijos veikimo trukmės, bet paprasčiausiai įjungia telefoną ir greitai atsibunda. Šis gaminys galimas tik JAV ir JK. Australijos skaitytojai: patikrinkite puikią alternatyvą Plantronics Voyager Edge

8. Jabra Wave Puiki „Bluetooth“ ausinė, skirta „chatterbox“ Svoris: 13,3 g | Akumuliatoriaus tarnavimo laikas: 8 valandos | Belaidis diapazonas: 10m | NFC: Ne | „Bluetooth“ versija: „Bluetooth“ 3.0 Kalbant daugiau nei aštuonias valandas, „Jabra Wave“ yra „Bluetooth“ ausinės, kurios tik tęsiasi ir vyksta, todėl tai yra puikus pasirinkimas, jei ilgą laiką būsite atokiau nuo įkroviklio. Jo gana didelis dydis reiškia, kad tai ne labiausiai diskretiškas ausines, bet tai naudinga kompromisas visam baterijos veikimo laikui. Jis taip pat pasižymi stipria garso kokybe ir gerai slopina triukšmą, ypač vėją. Pridėkite prie to paprasto suporavimo ir gebėjimo jį prijungti prie dviejų prietaisų vienu metu ir „Jabra Wave“ yra geras pasirinkimas. Šis gaminys galimas tik JAV ir JK. Australijos skaitytojai: patikrinkite puikią alternatyvą Plantronics Voyager Edge

Leave a Reply