Telefonų priedai

  • teelt 
Mylėk jį arba nekenčiu, pjūklas įsiveržė į išmanųjį telefoną audra, staiga prasidėjo dizaino estetika po „iPhone X“ atvykimo - tačiau atrodo, kad daugelis konkursų jau viršijo „Apple“ įgyvendinimą. „Apple“ telefonų priedai griovelis yra išskirtinis dėl savo dydžio, tačiau tai yra ir jo Achilo kulnas. Jis užima didelę erdvę išilgai ekrano viršaus, o mes matėme, kad „Android“ kūrėjai atneša mums rasos langų ekranus, kurie yra tik tokie pat dideli, kaip priekinė kamera. Tai, kas neleidžia grioveliui paprasčiausiai užsikabinti, yra „Apple“ technologija, į kurią jis įkišė, ir jį visiškai pašalinti gali reikšti kai kurių funkcijų, pvz., Veido ID, praradimą. „Apple“ tikriausiai gali perkelti mikrofoną, artumo jutiklį ir garsiakalbį, o tai savo ruožtu gali sumažinti pjūvio dydį - tai būtų žingsnis teisinga kryptimi. Bet ne telefonų priedai žvilgsnis būtų žudiko išvaizda - su švariu, elegantišku dizainu, kuris, be abejo, paverčia galvas. Naujas iPhone 11 Žvilgsnis yra didelis ... įsivaizduokite, ar ne ten buvo naujajame iPhone 2. Naujas dizainas Dabartinis „XS“ ir „XS Max“ dizainas yra fantastinis - kietas, prabangus ir aptakus, tai vienas iš labiausiai pageidaujamų vaizdų į rinką, todėl argi nekantriai prašome ko nors naujo?  
telefonų priedai. „Apple“ naudojo tą patį dizainą pastarosioms dviem kartoms, kad būtų išvengta naujo „iPhone 11“ prekės ženklo kito papildomo atnaujinimo, priedai telefonams padėtų naujoji išvaizda. Jei „Apple“ griovį nulenkia taip, kaip mes taip labai maloniai prašėme, tai būtų pirmas žingsnis naujo dizaino link, tačiau norėtume matyti, kad jis būtų toliau, Jau pašalintas ausinių lizdas ir namų mygtukas,
telefonų priedai, todėl mūsų dėmesys dabar skiriamas įspėjimo slankikliui, garsumo mygtukams ir įjungimo klavišui. Mes matėme, kad HTC ir „Google“ savo telefonuose įdiegia spaudžiamas puses ir jei „Apple“ gali patobulinti šią technologiją, kad ji taptų dar patogesnė vartotojui, tai gali būti bet kurio fizinio mygtuko pabaiga arba ragelio įjungimas. 3. Geresnis akumuliatoriaus tarnavimo laikas Skelbimas Mes sakome tai kasmet, bet lieka tai, kad „iPhone“ vis dar nėra stipriausi atlikėjai, kai kalbama apie akumuliatoriaus tarnavimo laiką. „IPhone XS“ pagerino akumuliatorių per „iPhone X“, tačiau, kaip pažymėjome mūsų apžvalgoje, jis vis dar „toli nuo geriausių rinkoje“. Atėjo laikas „Apple“ patekti į akumuliatoriaus tarnavimo laiką, suteikdamas naujam „iPhone 11“ maitinimo blokui, kuris jį patogiai matys per vieną dieną ir į kitą be panikos apie įkroviklio suradimą naktį. Akumuliatoriaus priedai telefonams technologija nesuteiks mums daugelio baterijų naudojimo dienų, kurias matėme iš funkcijų telefonų dar 2000-ųjų pradžioje, tačiau iPhone, kuris galėjo ištempti iki dviejų dienų nuo vieno mokesčio, tikrai kalbėtų.

Leave a Reply