„Samsung“ „Galaxy Buds“ ausinės

  • teelt 
samsung_buds_ausines

Aš naudoju „Samsung IconX“ (2018 m.), Nes jie pasirodė 2017 m. Pabaigoje. Jie turėjo tam tikrų trūkumų, kurie buvo ant mano nervų, todėl aš tikrai tikėjausi, kad kita karta galės juos spręsti. Dabar „Galaxy“ pumpurai išeina ir „Galaxy S10“ siunčiami iš anksto, o aš čia noriu pasakyti, kad „Samsung“ fiksavo daug, bet ne visai.

Baltos ausinės atrodo nuostabios – jos dalijasi su „Galaxy S10“ pavyzdinių „Prism White“ spalva. Nors „IconX“ (2018) byla buvo didelė, sunki ir su fiziniu atviro / uždarymo mygtuku, dabar pumpurai turi stebuklingų magnetų, darančių visą atidarymą ir uždarymą. Korpusas yra apie 30% mažesnis ir lengvesnis, todėl jis yra pakankamai kompaktiškas.

Mažmeninėje dėžutėje yra trijų tipų ausies kištukai. Aš konkrečiai sakau, kad tipai, nes jie nėra dydžiai – yra trys skirtingos formos, kuriomis siekiama užtikrinti puikią prieigą prie jūsų išorinių ausų. Jie lengvai užsirakina, todėl būkite atsargūs, kai juos pritaikote, tačiau tai neturėtų būti problema, jei dažnai nesikeičiate (ir kodėl jūs).

Faktiniai „Galaxy“ pumpurai yra daug lengvesni nei jų pirmtakai, tačiau dalis patobulinimų buvo pasiekta kai kurių jutiklių ir funkcijų ašis. Asmeninis treneris nuvažiavo, taip pat nebelaikomi tūrio padidinimo / sumažinimo braukimo gestai, kad būtų pakeistas aplinkos garsas. Jei norite išgirsti, kas vyksta aplink, turite laikyti pirštą ant jutiklio. Tą patį galima naudoti norint padidinti arba sumažinti garsą, bet, žinoma, jūs negalite turėti abiejų toje pačioje ausies kišenėje.

„Samsung“ aiškiai parodė, kad „Galaxy“ pumpurai visą dieną klausosi muzikos. Bendrovė pristatė šešių valandų trukmės akumuliatoriaus tarnavimo laiką, o pumpurai netapo labai nepatogūs. Ir AKG reguliuojamas garsas yra gražus. Muzikos klausymasis galėtų būti malonumas.

Ir čia ateina didelis BET. Jei esate audiofilis, jums nereikėtų laukti šešių valandų, kad nuspręstumėte, jog nenorite mokėti 130 JAV dolerių. Bosas neegzistuoja. Jei esate „hip-hop“ gerbėjas, pasiruoškite garsiai garbanai Kendrick Lamarui, kad jokio ekvalaizerio nėra.

Laisvu ranku iranga

Visuomet buvo tikimasi, kad tokiame mažame nešiojamame kompiuteryje negali būti didžiulio boso stiprintuvo. Jūs galite pereiti prie programinės įrangos patobulinimų, tačiau geras bosas reikalauja daugiau apimties.

Galaktikos pumpurai atrodo išgalvoti ir būtų nuostabi dovana tiems, kurie iš anksto užsakė „Galaxy S10“. Bet aš esu tikras, kad galite rasti kitų „Bluetooth“ ausinių, suteikiančių geresnę vertę už savo pinigus.

Bent jau triukšmo atšaukimas yra puikus, o „Galaxy“ pumpurai geriausiai naudojami viešojo transporto naudojimui, todėl galėsite pasinerti į savo garso patirtį ir padaryti autobusą šiek tiek džiaugsmingesniu.

Leave a Reply