Prieš laikrodžio rodyklę: prisiminti klasikinius mobiliuosius žaidimus

  • teelt 
nokia-3310

„Nokia 3310“ yra nostalgijos aparatas – žmonės prisimena jį kaip nesunaikinamą, nors tai nėra pats tvirtiausias „Nokia“ telefonas. Panašiai žmonės žiūri žaidimą Snake per rožinės spalvos akinius. Tiesą sakant, 3310 m.

Mes nesakome, kad gyvatė nėra puikus žaidimas, bet tai toli nuo vienintelio. Kaip ir iš tikrųjų tvirtos Nokijos, šie žaidimai buvo užmiršti ir jie nenusipelno tokio likimo.

Pvz., „Nokia 3310“ taip pat pasižymėjo „Space Impact“ horizontalia fotografija. „WAP“ įgalintas „Nokias“ netgi leido jums atsisiųsti naujus žaidimo skyrius (nemokamai, tai buvo prieš DLC). Tai buvo padaryta per „Nokia“ klubą, kuris taip pat surengė pasaulinę rezultatų suvestinę.

„Space Impact“ matytų kelias eilutes, įskaitant įrašus nepavykusiame „N-Gage“ žaidimų telefone. Paskutinis tęsinys buvo „Space Impact“: „Meteor Shield“, sukurtas „Rovio“ „Nokia N97“.

Kalbant apie Rovio, tikriausiai prisimenate „Angry Birds“. Bet ar prisimenate Bounce žaidimus? Jie dar toli nuo „Snake“, pradedant „Nokia 9210 Communicator“. „Rovio“ turi ilgą įdomių žaidimų sąrašą savo vardu – tiek originalus, tiek uostai. Ar žinojote, kad įmonė yra Espoo? Nenuostabu, kad daugelis jo žaidimų buvo rodomi „Nokia“ telefonuose.

Galbūt manote, kad 3D žaidimai yra kažkas, kas atvyko su galingesniais išmaniųjų telefonų mikroschemais. Ir net jei prisiminsite senus 3D J2ME žaidimus, vis tiek galite būti nustebinti tuo, kaip seni pirmieji mobilieji 3D žaidimai. „Nokia 3410“ buvo nedidelis ekranas su 96 x 65 pikseliais. Klaidingas. „Munkiki pilys“ buvo 3D platformingo / dėlionės žaidimas, kuris geriausiai padėjo iš mažo vienpusio ekrano.

Munkikio pilys parodė, kad jums nereikia didelės spalvos ekrano ar net spalvų, kad galėtumėte žaisti 3D žaidimus.

Jei šiais metais sekėte MWC, žinosite, kad papildoma realybė yra didelis dalykas. Tačiau tai nereikalauja 5G tinklų, net arti. Kas prisimena „Siemens SX1“ „Mozzies“? Tai AR žaidimas, kuris naudoja ekraną ir fotoaparatą, kad įjungtų telefoną į uodų žudymo pistoletą. Jūs apsižvalgyiate, kad pasiektumėte tikslą – įspūdingą 120 MHz vieno branduolio procesorių. Atkreipkite dėmesį, kad tai buvo prieš pagreičio matuoklius, giroskopus ir kompasus, kurie buvo standartinė išmaniojo telefono arsenalo dalis.

„Mozzies“ buvo „Siemens SX1“ AR šaulys su laisvu ranku iranga.
Pokemon Go buvo dar vienas mobilus žaidimų traku (jis vis dar gana populiarus), bet toli gražu nėra pirmasis vieta, kurioje yra vieta vietoje. Vienas iš pirmųjų, galbūt pirmasis, yra „BotFighters“. Nesant GPS laive, žaidimas naudojo Cell-ID (padedant vežėjui), kad šaudytų į konkuruojančius robotus, siunčiant tekstinius pranešimus. Taip pat pakeliui atnaujinote savo botą. Atkreipkite dėmesį, kad kiekvienas tekstas kainuoja 20 centų!

Štai šiek tiek smulkmenos. Yra šiek tiek painiavos dėl to, kuris telefonas buvo pirmasis, kuriam buvo suteiktas žaidimas. Tai arba „Siemens S1“ su „Tetris“ (kur tai buvo paslėpta funkcija, kurią paleido programinės įrangos kūrėjas), arba „IBM Simon“ su „Scramble“ („Simon“ yra PDA techniškai, o ne telefonas).

Bet kokiu atveju, ši triušio skylė yra gana giliai – jei norite skaityti daugiau, čia yra puikus straipsnis, kuris yra gilus. Ji apima tokius dalykus kaip WAP portas „Sorcery!

Kuris yra jūsų mėgstamas pamirštas mobilusis žaidimas?

Leave a Reply