10 žaidimų kurių reikia kiekvienam „Sony PlayStation 4“ žaidėjui

  • teelt 

„Sony“ žaidimų konsolė dominuoja rinkoje, tačiau galų gale tai yra žaidimai, o ne aparatūra. Tai geriausi galimi „Sony PS4“ žaidimai, nesvarbu, ar turite „vanilla PS4“, ar „high-end PS4 Pro“. 10 Slideshow Arrow 2013 m. „PlayStation 4“ ėmėsi dabartinės konsolės kartos, kad ji taptų karščiausią dabartinės kartos konsolę rinkoje. Naudodamasis „Microsoft“ „Xbox One“ skurdžiu atskleidimu, „PS4“ išpopuliarino savo konkurentus, o „Sony“ konsolė nuo to laiko papildė bendrą kompiuterių pardavimo schemą. „Sony“ net išleido galingesnę sistemos versiją, „PlayStation 4 Pro“ 399,00 USD „Walmart“, kuri užtikrina didesnį našumą ir grafinį ištikimybę. Bet būkime atviri: negalite žaisti hype, o „Sony“ paleidimo linija geriausiu atveju buvo vidutiniška. Laimei, padėtis šiandien labai skiriasi. Populiariausi žaidimai PS4 žaidimai Tai nereiškia, kad iki šiol PS4 žaidimų nebuvo verta žaisti. „Bloodborne“ buvo būtent toks išskirtinis PS4 tipas, ir „Lovecraftian“ veiksmo siaubo žaidimas vis dar yra vienas geriausių PS4 siūlomų žaidimų. Tai dar ne viskas. „Metal Gear Solid V“: „Phantom Pain“ siūlo puikų slaptą veiksmą, nepaisant to, kad jis yra pusiau nuviliantis MGS saga. Panašiai, „Dragon Ball FighterZ“ yra dar vienas fantastinis daugiaplanis pavadinimas, vertas patraukti į PS4, ypač jei žaidžiate gerą kovinį žaidimą. „Sony“ pavadinimų katalogas per pastaruosius metus išplėtė, kad apimtų tikrai puikius išskirtinius žaidimus. Pavyzdžiui, „Odin Sphere Leifthrasir“ suteikia apakinti 2D sprites ir puikius šoninius slinkimo veiksmus. Ir „Marvel“ „Spider-Man“ „Sony“ dėžutėse atneša jaudinančio, sienos tikrinimo veiksmų. PS4 „atgalinio suderinamumo“ trūkumas buvo problema, kai paleido konsolę, todėl „Sony“ sukūrė „PlayStation Now“. Srautinio transliavimo paslauga leidžia jums žaisti šimtus PS2, PS3 ir PS4 pavadinimų. Jis taip pat prieinamas kompiuteriu. Žinoma, nustojus mokėti už prieigą prie šių žaidimų, nebegalėsite jų žaisti.

Žiūrėkite žemiau pateiktą sąrašą, kuriame rasite pilną 10 populiariausių PS4 žaidimų, ir praneškite mums apie savo mėgstamus kirtimus toliau pateiktose pastabose. Jei esate daugiau „Xbox Gamer“, prašome patikrinti mūsų 10 žaidimų kolekciją, kuri reikalinga kiekvienam „Microsoft Xbox One“ žaidėjui. Arba, jei esate „Nintendo“ gerbėjas, apsvarstykite mūsų geriausius „Nintendo Switch“ žaidimus. Galiausiai, mes turime milžinišką daugiau kaip 100 geriausių PC žaidimų, jei nesate konsolės tipas. Žaidimas įjungtas Žiūrėkite žemiau pateiktą sąrašą, kuriame rasite pilną 10 populiariausių PS4 žaidimų, ir praneškite mums apie savo mėgstamus kirtimus toliau pateiktose pastabose. Jei esate daugiau „Xbox Gamer“, prašome patikrinti mūsų 10 žaidimų kolekciją, kuri reikalinga kiekvienam „Microsoft Xbox One“ žaidėjui. Arba, jei esate „Nintendo“ gerbėjas, apsvarstykite mūsų geriausius „Nintendo Switch“ žaidimus. Galiausiai, mes turime milžinišką daugiau kaip 100 geriausių PC žaidimų, jei nesate konsolės tipas.

1 „Bloodborne“, „FromSoftware“ Demono sielų ir tamsių sielų žaidimų sekėja, eina nuo kardo ir burtininkės, kuri apibrėžė tuos titulus ir vietoj to išsiskyrė į makabrą, svetimą ir groteską. Lovecraft ir Robert E. Howard grožinė literatūra. Padidėjęs slėpimas, sveikata grąžinama sistema ir gausūs gydomieji daiktai daro kraują pernelyg skirtingą žvėrį nei jo pirmtakai. Be to, „Bloodborne“ gotikos ir siaubo įkvėpimai sukuria fantastišką pasaulį.

2 Doom Ar nekenčia demonų? Ar esate linkę nuplėšti nenuoširdžius bjaurystes į kruvinas goop? Na, jūs ir Doomslayer turite daug bendrų dalykų. Prisijunkite prie jo savo kelionėje, kad vieną kartą ir visiems laikams išvalytumėte Marsą, kad jis būtų niekinis. Pamiršk apie tai, ką sužinojote apie šaudymą dangomis, linijinius žemėlapius ir regeneruojančią sveikatą: „Doom“ siūlo labirintinius žemėlapius ir baltojo raiščio veiksmus, kurie girdi šaulių šlovės dienas. Tai vienas iš geriausių platformos žaidimų.

3 Dragon Ball FighterZ Yra keletas anime savybių, kurios puikiai tinka kovoti su „Dragon Ball“ serija. „Akira Toriyama“ daugialypės serijos, filmai ir kartos kartos žaidimų serija yra apie žmones, užsieniečius ir androidus, kurie šokinėja ugnies kamuolius ir vienas kitą užspaudžia į veidą. „Dragon Ball FighterZ“, serijos naujausias vaizdo žaidimų pritaikymas, griauna Xenoverse žaidimų arenos brawling modelį, naudodamas 3 ir 3 žymių komandų kovas. Gameplay shift yra tik viena iš daugelio priežasčių, dėl kurių „Dragon Ball FighterZ“ yra vienas iš 2018 m. Jo gražus dizainas, intensyvi kova ir prieinama kontrolės sistema papildo žaidimą, kurį kiekvienas gali pereiti į „Super Saiyan“ įspūdžius.

4 Karo Dievas „The God of War“ franšizė yra pirmaujanti „Sony“ veiksmo-nuotykių serija, kuri pasiūlė viršutinį veiksmą, laisvos formos kombinuotą sistemą ir įkvėpė fantasy nustatymus keliems konsolės kartoms. Ši serija niekada nebuvo ypač techninė kovoje, tačiau žaidimai suteikė žaidėjams pakankamai gebėjimų kvailioti be pernelyg didelio ar reikalaujančio. Naujasis „War of War“ įrašas pakartoja seriją. Jis supaprastina kovą ir kontrolę, taip pat iš esmės plečia žaidimų pasaulį. Karo Dievas neatkuria veiksmo žanro, bet jo poliruoti žaidimai skolina elementus iš populiarių veiksmų RPG, kad sukurtų kažką unikalaus, bet maloniai pažįstamo.

5 „Marvel’s Spider-Man“ Peter Parker, nuo debiutavimo 1960 m., Išgyveno kaip vienas iš populiariausių popkultūros istorijos simbolių. Galų gale, kas negali susieti su kūdikiu, kuriam pasisekė, kad taptų herojus? „Marvel“ „Spider-Man“, išskirtinis „PlayStation 4“ pavadinimas, užfiksuoja internetinio slankiojo herojaus esmę. Jis pasižymi įdomia istorija, nauju sukimu ant pažįstamo personažų, ir įdomi kovos sistema, kuri mato Pete štampavimą, prakeikimą ir diržus atviroje pasaulio versijoje Niujorke.

6 Metalinė pavara Solid V: Phantom Pain Kas iš tikrųjų yra šio žaidimo daugiasluoksnio, bet neišsamaus pasakojimo skleidžiančio fantominio skausmo šaltinis? Gyvatė prarado dilbį? Motinos bazės sunaikinimas? „Hideo Kojima“ kūrėjo atskyrimas nuo franšizės, kurią jis pavertė puikiu žaidimo dizainu ir išradingumu AAA ekranu? Nepriklausomai nuo to, kaip žiūrite „Metal Gear Solid V“: „Phantom Pain“ atviro pasaulio slaptojo, armijos kūrimo ir įtikinamų paslapčių, visa tai prisideda prie sugeriančios patirties, kuri bus kalbama apie ateinančius metus.

7 Odin Sphere Leifthrasir Grafinis ištikimybė tęsėsi ilgą kelią, ypač kai žiūrite į kai kuriuos šiame sąraše esančius vizualinius pastatus. Bet kartais tai malonu sėdėti ir pasimėgauti kai kuriais labiau meniniais žaidimais, kuriuos turi pasiūlyti PS4, ir nuostabus Odin Sphere Leifthrasir tikrai yra vienas iš tų žaidimų. „Leifthrasir“ – tai „Odin Sphere“, apokaliptinio veiksmo-RPG, pergyvenusio po „PlayStation 2“ kulto, perdarymas. Tai reiškia, kad naujame žaidime yra nuostabių, vaizduojančių vaizdų.

8 Red Dead Redemption 2 Paskutinė karta, „Rockstar Games“, su „Red Dead Redemption“, senojo Vakarų, atviro pasaulio veiksmo žaidimu, sušaudė kaubojus. Taigi, tai buvo neišvengiama, kad kūrėjas sukurtų tęsinį, ir koks yra tęsinys! „Red Dead 2“ praplečia daugelį savo pirmtako žaidimų mechanikų, įskaitant šautuvą, kovą su rankomis ir garbės sistemą. Naujos savybės leidžia jums dvejopą pistoletą, medžioti maitinimui ir plaukti per vandens telkinius. Jei kada nors norėjote gyventi kaubojaus gyvenime, Red Dead Redemption 2 yra toks pat geras, kaip jis gauna.

9 Resident Evil 7: Biohazard „Resident Evil 7“: „Biohazard“ sukelia pirmuosius žaismingus pirmuosius žaidimus ir metodinius žaidimus. Rezultatas yra išgyvenimo-siaubo žaidimas, kuris yra tiek šviežias, tiek nostalgiškas. „Resident Evil 7“ galėtų naudoti didesnę priešų ir ginklų įvairovę, o papildomų žaidimo režimų stoka yra nuvilia. Tačiau apskritai „Resident Evil 7“ yra išgyvenimo-siaubo žaidimas, kuris susigrąžina veiksmą mainais už baltojo raiščio išgyvenimus, ir tai dar geriau jai.

10 Yakuza 0 Yakuza 0 – prequel istorija, kuri parodo, kaip serijos veikėjas Kazuma Kiryu pakilo per gretas, kad taptų Japonijos nusikalstamumo sindikato didele bosu – tai daugiau nei tik raiščiai, šautuvai, nelegalios raketės ir pardavėjai. Gangsterizmo širdyje yra empatija ir garbė, ar tai būtų tarp bro ir bro, našlaičių ir jo pakaitinio tėvo, ar gerai apsirengusių hoodlumų ir beviltiškų svetimų žmonių, su kuriais jie susitinka. Tačiau „Yakuza 0“ taip pat yra veiksmas supakuotas „beat-‘-up-up“ žaidimo pavadinimas, kuris mato, kad mažos atviros pasaulio aplinkoje jūs griebtuvai ir viršininkai. Vykdydami lygius, pasirenkate naujus judesius ir ginklus dviem žaidžiamiems simboliams, kad pritaikytumėte smurtą, kaip matote.

Leave a Reply