7 GERIAUSI 2019 m. TELEFONŲ PRIEDAI

  • teelt 
Geriausi telefonų priedai 2019 m.

Geriausias dalykas apie išmanųjį telefoną yra jo suderinamumas su daugybe įvairių produktų, nes jis yra atviro kodo platforma. Nors kiekvienas naudojasi savo telefonu šiek tiek kitaip, yra daug priežasčių apsvarstyti tikrai didelę priedų ir papildomų įtaisų rinką. Nuo vandeniui atsparių dėklų, pritvirtinkite telefono kameros lęšius, į magnetinius įkroviklius, kad galėtumėte įkrauti. Toliau pateikiami geriausi išmaniojo telefono priedai, kuriuos šiuo metu galite gauti be jokios konkrečios tvarkos. Pavargote nuo savo rankų įtempimo, kai jūs paimsite savęs tik tam, kad pasiektumėte mažą žvilgsnį į už jūsų buvusį kraštovaizdį? Laimei, „selfie“ lazdos, pvz., „Mpow iSnap X Selfie Stick“, leidžia matyti didesnį vaizdą. Įjungus „Bluetooth“, galite lengvai pasiimti tobulus „selfies“ paspaudimus vienu mygtuko paspaudimu. „Mpow“ labai nešiojamas dizainas žlugsta tik už 7,1 colio ir lengvai tilps jūsų piniginėje ar kišenėje, todėl puikiai tinka kelionei. Suderinamas su bet kokiu 2,1–3,3 colio išmaniuoju telefonu, tvirtas silicio laikiklis tvirtai pritvirtinamas prie jūsų telefono ir leidžia 270 laipsnių sukimąsi. Rankena yra ištisai juoda arba juoda, su blizgančia mėlyna arba rausvu apdaila ir tęsiasi iki 31 colių, todėl puikiai tinka panoramoms ar grupinėms nuotraukoms užfiksuoti.

Geriausi magnetiniai krovikliai: VOLTA CHARGER, PASAULIO DIDŽIAUSIAS UNIVERSALIAM magnetinis kabelis   Akivaizdu, kad nieko blogiau nei geriausias „Android“ telefonas ar „iPhone“, neturint geriausio įkroviklio. Jūs įsigijote kelis kabelius, bet visi yra suklastoti. Jūs net negalite prisijungti prie savo artimųjų. Ar bandėte „VOLTA“ įkroviklį? Manau, kad jie jau sprendžia šią problemą. Nustokite švaistyti savo pinigus silpniems, beprasmiems nepatvirtintiems kabeliams, kurie neužbaigti. „VOLTA“ įkroviklis pakeičia žaidimą su stipriomis, nekabliuotomis karinio lygio apsauginėmis medžiagomis, kurios niekada nesilaiko! „VOLTA“ įkroviklis taip pat turi grįžtamąjį magnetinį ryšį, kuris jungiasi, iškart kaskart su visais savo prietaisais! VOLTA įkroviklis yra x15 stipresnis nei kiti ten esantys įkrovimo kabeliai. Pasitikėjimas „VOLTA“ įkroviklio tvirtumu ir ilgaamžiškumu yra skaidrus per mūsų „LIFETIME“ garantiją. Buvo atlikta stiprių ir efektyviausių medžiagų tyrinėjimų, siekiant užtikrinti kiekvieno išvestų kabelių ilgaamžiškumą. Tvirtas, atsparus įbrėžimams aliuminio ekranas užtikrina ilgalaikę ir nesugadintą jungčių būklę. PBV pynimas ir intelektualūs deformacijos antkakliai ant kabelio suteikia jam stulbinančią judrumą, stiprumą ir lankstumą, kad mūsų kabeliai būtų pakankamai stiprūs, kad netgi būtų galima pakelti užkandžių bloką, kaip parodyta aukščiau. „VOLTA“ įkroviklis taip pat suprojektuotas taip, kad būtų galima nemokamai įkrauti visus įrenginius. Nesvarbu, ar naudojatės „Samsung“, „LG“, „iPhone“ ar „iPad“, dabar galite atsisveikinti, kai bandote įkrauti įrenginius. „VOLTA“ įkroviklis išlaikė keletą griežtų patikimumo bandymų. Šie bandymai yra atliekami siekiant užtikrinti, kad telefonu priedai peržengtų bet kurį kitą rinkoje esantį kabelį, neatsižvelgiant į tai, ką jūs darote (nesirenkant kirvio!). 18K auksu dengtas aukso šerdies kištukas ir 24 AWG vario laidai garantuoja žaibišką įkrovimą. 18K auksu dengtos adatos užtikrina greitesnę ir stabilesnę jūsų prietaiso srovę. 3 sluoksniai karinės klasės PVC apsaugos, antioksidaciniai ir antikoroziniai nikelio padengimai reiškia, kad jūsų VOLTA įkroviklis tęsis amžinai. Skirtingai nei tie, kurie praeityje praleidžia pinigus, „VOLTA“ įkroviklis turi sklandų ryšį kiekvieną kartą. Du puikiai suderinti, N52 klasės neodiminiai grįžtamieji magnetai 360 ° kampu – abiejuose galuose – suteikia tiesioginį, galingą ryšį. Nebereikia nustumti savo prietaiso į mirtį, bandydami prisijungti už mokestį!

GERIAUSIAS SPEAKERIS: JBL FLIP 4. „JBL Flip 4“ siūlo daugiau nei 12 valandų atkūrimo, vandeniui nepralaidų IPX7 įvertinimą ir belaidį ryšį su dviem telefonais vienu metu. Galima panardinti į tris pėdas vandens iki 30 minučių, o 3000mAh baterija užtikrina visą dieną atliekamą atkūrimą, o iš dviejų išorinių pasyvių radiatorių – puikų garsą. Galima įsigyti šešias skirtingas spalvas, šis visuotinis oro kompanionas turi įmontuotą triukšmą ir aido atšaukimą dvigubam naudojimui kaip garsiakalbis, taip pat „JBL Connect +“ technologiją, kuri belaidžiu ryšiu jungia 100 ir JBL Connect + įjungtus garsiakalbis stiprinimas. Papildoma „Android“ išmaniųjų telefonų savininkų premija yra „Google Now“ naudojimas tiesiogiai per garsiakalbį. Be funkcionalumo, ryškus dizainas suteikia „Flip 4“ galimybę stovėti vertikaliai arba „apversti“, kad galėtumėte sėdėti horizontaliai. Nuimamas diržas siūlo papildomus naudojimo atvejus, pvz., Flip 4 pakabinimą iš dušo galvutės, kuprinės arba net išorėje. GERIAUSI AUKŠTELIAI: SOUNDPEATS QY7 V4.1 BLUETOOTH MINI LIGHTWEIGHT WIRELESS „Bluetooth“ pratybų ausinės yra kita kategorija, kuri, atrodo, turi begalinį konkuruojančių produktų tiekimą. Po taško – ir per tam tikrą kainų diapazoną – jie visi dirba vienodai. 20 $ diapazone „SoundPEATS QY7 V4.1“ yra vienas geriausių. Jie pasižymi apipavidalintu dizaino įvairove. Šiame $ 20 kainų diapazone jūs negalite mėgautis geriausiais garso pinigais, kuriuos galite nusipirkti, bet daugumai žmonių, norinčių tiesiog naudotis be vargo, naudosite „SoundPEATS“. GERIAUSIAI KAMERŲ ELEMENTAI: AMIR 3-IN-1   „Amir 3-in-1“ papildys jūsų išmaniojo telefono fotografiją. Komplekte yra trys kieti aliuminio lęšiai, kuriuose naudojamas tvirtas juodas plastikinis klipas, kad tilptų saugiai prie jūsų išmaniojo telefono kameros. Į komplektą įeina 180 laipsnių žuvų akies lęšis, .36X plataus kampo objektyvas panoraminiams kadrams ir šokantis 25X makro objektyvas, leidžiantis užfiksuoti puikias detales. „Amir 3-in-1“ puikiai tinka fotografuoti į kitą lygį.

GERIAUSI RODYKLĖ: 1BYONIUS LENTELĖS BLUETOOTH KEYBOARD Išmanieji telefonai turi tokį galingumą, kad daugeliui žmonių jie yra pagrindinis kompiuteris. Vienintelė problema yra rašyti. Jutikliniai klaviatūros gerėja, tačiau kai kurie žmonės vis dar nori, kad fizinė klaviatūra būtų susipažinusi. Tiems žmonėms, kurie naudojasi „Android“ įrenginiais, vis labiau skiriasi „Bluetooth“ klaviatūros linija. Ir geriausias yra tikriausiai „1byone“ sulankstoma „Bluetooth“ klaviatūra. Jame yra trivietis dizainas, leidžiantis sulenkti jį į kišeninį įrenginį. Ličio jonų baterija leidžia ne ilgiau kaip 114 dienų naudoti be įkrovimo, o pavadintas dizainas užtikrina komfortą spausdinimo metu. Jis netgi turi savo mobiliojo įrenginio stendą. GERIAUSIAS VANDENIUOJANČIOJO PRIEMONĖS: OCASE WATERPROOF PHONE CASE   Nesvarbu, ar praleidžiate dieną paplūdimyje, prie baseino ar tiesiog išeinant iš elementų, svarbu apsaugoti savo išmanųjį telefoną. „OCASE Waterproof Phone Case“ yra vandeniui atsparus maišelis su universaliu įrenginiu, skirtu iki 5,7 colių. Dizainas yra minimalistinis ir susideda iš jautrių, itin aiškių langų, kurie yra juodos arba baltos spalvos rėmo viduje, su paprastu užraktu, kuris saugiai saugo jūsų telefoną. Paprasčiausiai stumkite savo „Android“ į maišelį ir turėsite vandeniui atsparią apsaugą iki 100 pėdų po vandeniu. Jutiklinis ekranas leidžia naudoti telefoną nenaudojant jo dėklo ir netgi galite nufotografuoti aiškias nuotraukas ir vaizdo įrašus po vandeniu. Patogus diržas tvirtinamas prie dėklo viršaus, kad galėtumėte saugiai laikyti savo telefoną bet kokiame nuotykyje.

Leave a Reply