„iPhone 11“ turės tris kameras

Naujosios „iPhone“ kartos yra dar tik keturių mėnesių amžiaus, tačiau „Intel“ jau dabar pakelia „iPhone 11“. Anksčiau šią savaitę matėme pirmuosius būsimus „iPhone 11“ vaizdus ir šiandien yra nauja ataskaita.

Pagal šaltinius, esančius netoli „Wall Street Journal“, „iPhone 11“ pripildys trigubą kamerą, o „iPhone XR“ įpėdinis gaus dvigubą snapperį ant nugaros. Ataskaitoje išsamiau aprašoma, kad „iPhone XR“ teisių perėmėjas išsaugos skystųjų tinklainės (LCD) ekraną ir kad „Apple“ tikėtina, kad 2020 m.


Ataskaitoje nenurodoma, ar tiek įprastas, tiek ir didesnis „iPhone 11“ (tai ne galutinis pavadinimas) turės tris kameras arba jei ši sąranka bus skirta „iPhone 11“ maks.

Mes dar turime daug nuveikti, kol ateis nauji „iPhone“ telefonai, tačiau tikslinga, kad „Apple“ daugiausia dėmesio skirs „iPhone 11“ kartoms. Tai senas gandas, kad „Apple“ pridės ultragarso kamerą prie „iPhone“ ir tikimasi, kad jie taip pat turės naktinį režimą, panašų į tai, ką siūlo „Huawei“ ir „Pixel“ telefonai (ir „Samsung“ vystosi).

1 thought on “„iPhone 11“ turės tris kameras”

Leave a Reply